Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak to jest z praleczkami

02 Sie 2005 19:33 1470 8
  • Poziom 21  
    Witam,powiedzcie mi jak to jest z firmami pralek,jedni zachwalają inni bluzgają.Jakich producentów wybrac?Co możecie jako serwisanci powiedziec o Whirlpool AWM 8103?
  • Poziom 14  
    Ja mam model AWG 852-600 jest OK. lepiej brać renomowaną markę bo podobno parametry np. polskich są podowane najlepsze możliwe i wychodzi, że są klasy A, a zachodnie renomowne firm podają parametry średnie, także zachodnie B mogą być lepsz niż polskie A.
  • Specjalista AGD
    W życiu nie kupię nowej pralki! Zawsze stawiam na sprawdzone marki/modele i w dodatku, takie są tylko używane (import- wiele tego na www.allegro.pl), a i kupa kasy w portfelu zostaje i kłopoty z ewentualna naprawą... (części dużo tańsze) :wink:
    PS. Lepiej w tym przypadku być cofniętym wstecz :D
    Czasem jest tak z komputerami...
  • Poziom 23  
    polecam z wlasnego doswiadczenia firme BOSCH. mam juz kilka latek i jest bezawaryjna, ponadto cicha i energooszczedna.
  • Poziom 21  
    Zdecydowałem się na firmę Whirlpool (najprawdopodobniej model AWM 8103/3), tylko jeszcze jedno mnie zastanawia jak jest z trwałością pralek tradycyjnych do ładowanych od góry?Podobno w ładowanych od g. łożyska więcej wytrzymują.
  • Poziom 16  
    P.Artek napisał:
    Zdecydowałem się na firmę Whirlpool (najprawdopodobniej model AWM 8103/3), tylko jeszcze jedno mnie zastanawia jak jest z trwałością pralek tradycyjnych do ładowanych od góry?Podobno w ładowanych od g. łożyska więcej wytrzymują.

e tam, wszystko zależy od konstrukcji , użytkowania ( np. jak ktoś ciągle wiruje na max, ale to temat rzeka ) i pewnie jeszcze od kilku innych rzeczy. Whirpool to dobry wybór i model fajny :D :idea:
  • Poziom 40  
    P.Artek napisał:

Witam
    Każdy wał, bęben itp. podparty dwustronnie na łożyskach wytrzyma o wiele więcej. Jest tylko problem estetyki, niektórzy uważają takie pralki
    jako nieładne.
    Pozdro
  • Poziom 1  
    Whirpool AWM 8103/L jest naprawdę OK
    Mam taką w posiadaniu i nie mam kompletnie, na co narzekać.