Witam poszukuje instrukcji do modelu "gise gs-1004nh" lub pomoc w podłączeniu rejestratora żebym podglądać przez telefon [/align]
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamFoxtrott napisał:Czy przy pierwszym uruchomieniu rejestratora nie miałeś do zeskanowania kod QR ?