Tabliczki znamionowej nie ma i chyba nie miał.
Dodatkowa nazwa to tylko microfilter.
Przeczytałem kilka postów i instrukcji ale nie do tego modelu. Tu nie ma tych śrubek
Kupiłem łożyska 608 rs2 z luzem c3 za info na forum ale to był inny model. Teraz czytam ze 608 ZZ na forum dla microfilter. Czy będą pasowały?
Jak zdjąć górną pokrywę i plastik ze schowkiem na kabel?
Jedyne śrubki to po dwie na każde mocowanie (zawias) wkręcane od góry w czarną podstawę zawiasu. Ich wykręcenie i poluzowanie zawiasu nie powoduje że da się wyciągnąć zawiasy mocujące górną pokrywę.
Dodatkowa nazwa to tylko microfilter.
Przeczytałem kilka postów i instrukcji ale nie do tego modelu. Tu nie ma tych śrubek
Kupiłem łożyska 608 rs2 z luzem c3 za info na forum ale to był inny model. Teraz czytam ze 608 ZZ na forum dla microfilter. Czy będą pasowały?
Jak zdjąć górną pokrywę i plastik ze schowkiem na kabel?
Jedyne śrubki to po dwie na każde mocowanie (zawias) wkręcane od góry w czarną podstawę zawiasu. Ich wykręcenie i poluzowanie zawiasu nie powoduje że da się wyciągnąć zawiasy mocujące górną pokrywę.