Witam chciałbym zapytać jaka może być przyczyna spadku ciśnienia ciepłej wody w kranie (zimna woda cisnienie OK).
Spadek ciśnienia pojawił się po tym jak przed moim domem została usuwana usterka wodno-kanalizacyjna. Była zakręcona woda po puszczeniu wody ponownie musiałem przeczyscic sitka w kranach,(były zawalone brudem).
Czy na piecu mogło dojść do jakiegoś przytkania, czy jestem w stanie temu sam zaradzić, czy tylko serwis.
Dziekuje za odpowiedź i ewentualną pomoc.
Spadek ciśnienia pojawił się po tym jak przed moim domem została usuwana usterka wodno-kanalizacyjna. Była zakręcona woda po puszczeniu wody ponownie musiałem przeczyscic sitka w kranach,(były zawalone brudem).
Czy na piecu mogło dojść do jakiegoś przytkania, czy jestem w stanie temu sam zaradzić, czy tylko serwis.
Dziekuje za odpowiedź i ewentualną pomoc.