Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Automatyka bramy dwuskrzydłowej FAAC 391

Morcinek92 04 Oct 2017 15:44 1857 4
 • #1
  Morcinek92
  Level 14  
  Witam,

  W swojej bramie mam zamontowaną automatykę FAAC 391 z centralką sterujacą E024S. Mam pytanie, bo nie znalazłem tego w instrukcji ani w internecie. Czy można otworzyć bramę na stałe? Np. zaprogramować jeden z klawiszy, żeby działał na zasadzie otwórz/zamknij.

  Aktualnie po naciśnięciu przycisku brama się otwiera i po 30 sekundach zamyka. Jest to dobre rozwiązanie, ale kiedy spodziewam się gości jest to uciążliwe...

  Pozdrawiam
 • #4
  Morcinek92
  Level 14  
  Witam,

  Dziękuję za odpowiedź.

  No właśnie..nusual bum wyłączyć funkcję autozamykania. Z tym m, że ja ja bardzo lubię. Chodzi mi tylko o sytuację awaryjne jak np. urodziny czy oczekiwanie na jakiś samochód aby w tedy brama była ciągle otwarta bez konieczności przeprogramoeania.. mam wolny przycisk w pilocie i fajnie było by to mieć na nim. Ale raczej tego się nie uda zrobic.
 • #5
  sezambrampl
  Level 10  
  Dodatkowa karta radiowa na drogę radiową którą posiadasz sterująca przekaźnikiem podłączonym do wyjścia STOP na płycie sterującej powinny załatwić sprawę. Niestety oryginalna karta a właściwie Moduł Radiowy jest wpinana w centralę i nie da się jej wykorzystać.