Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Automatyka bramy dwuskrzydłowej FAAC 391

Morcinek92 04 Oct 2017 15:44 1857 4
    Morcinek92
    Level 14  
    Witam,

W swojej bramie mam zamontowaną automatykę FAAC 391 z centralką sterujacą E024S. Mam pytanie, bo nie znalazłem tego w instrukcji ani w internecie. Czy można otworzyć bramę na stałe? Np. zaprogramować jeden z klawiszy, żeby działał na zasadzie otwórz/zamknij.

Aktualnie po naciśnięciu przycisku brama się otwiera i po 30 sekundach zamyka. Jest to dobre rozwiązanie, ale kiedy spodziewam się gości jest to uciążliwe...

Pozdrawiam
    Morcinek92
    Level 14  
    Witam,

Dziękuję za odpowiedź.

No właśnie..nusual bum wyłączyć funkcję autozamykania. Z tym m, że ja ja bardzo lubię. Chodzi mi tylko o sytuację awaryjne jak np. urodziny czy oczekiwanie na jakiś samochód aby w tedy brama była ciągle otwarta bez konieczności przeprogramoeania.. mam wolny przycisk w pilocie i fajnie było by to mieć na nim. Ale raczej tego się nie uda zrobic.
    sezambrampl
    Level 10  
    Dodatkowa karta radiowa na drogę radiową którą posiadasz sterująca przekaźnikiem podłączonym do wyjścia STOP na płycie sterującej powinny załatwić sprawę. Niestety oryginalna karta a właściwie Moduł Radiowy jest wpinana w centralę i nie da się jej wykorzystać.