Czy moze mi ktos z kolegow polecic dobra igle do DANIELA jaki typ i jakiej firmy nie chodzi mi o orginalne tylko jakies lepsze np. Firmy : SHURE albo inne jezeli jest mozliwosc takowej do zamontowania do wklaki MF-100 lub innych jezeli nie to jaka wkladke z igla moge zamontowac w danielu.Za pomoc z gory dziekuje i pozdrawiam.