Która jest naprawdę lepsza (w końcu też inny producent).
Najistotniejsze oczywiście: moc i trwałość grzałki oraz kompresora.
234zł Yiuhua 852d+ (219+15) allegro 6821205084 i 5140587172,
248zł W.E.P 872d allegro:6950866288
Kolega miał 853d (ta z miernikiem, ale nigdy miernika nie używał)
Woli te z kompresorem, 853d jest bardzo podobna do 852d+.
Kolega twierdzi że ta 853d pokazywała na bieżąco temperaturę.
Z video wynika że 852d+ tego nie robi, https://www.youtube.com/watch?v=AzAu5csiI34,
Najistotniejsze oczywiście: moc i trwałość grzałki oraz kompresora.
234zł Yiuhua 852d+ (219+15) allegro 6821205084 i 5140587172,
248zł W.E.P 872d allegro:6950866288
Kolega miał 853d (ta z miernikiem, ale nigdy miernika nie używał)
Woli te z kompresorem, 853d jest bardzo podobna do 852d+.
Kolega twierdzi że ta 853d pokazywała na bieżąco temperaturę.
Z video wynika że 852d+ tego nie robi, https://www.youtube.com/watch?v=AzAu5csiI34,