Witam
Panowie troszkę mam wyciek oleju z automatycznej skrzyni biegów z uszczelniacza na półosi od strony skrzyni i po stronie pasażera mercedes a klasa w 169 cdi
Czy wymiana tego uszczelniacza jest skomplikowaną sprawą
Da radę to zrobić samemu?
Pozdrawiam i proszę o odpowiedz
Panowie troszkę mam wyciek oleju z automatycznej skrzyni biegów z uszczelniacza na półosi od strony skrzyni i po stronie pasażera mercedes a klasa w 169 cdi
Czy wymiana tego uszczelniacza jest skomplikowaną sprawą
Da radę to zrobić samemu?
Pozdrawiam i proszę o odpowiedz