Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Red Bull Mobile na kartę, RBM 5

taxy 30 Lis 2017 16:38 1872 9
  • #1 30 Lis 2017 16:38
    taxy
    Poziom 9  

Mam prośbę, czy mógłby ktoś znający dobrze temat rzucić okiem na screena, czy wszystko jest OK jeśli chodzi o RWK i DIL w RBM 5? Nie wszystko rozumiem, może już zaszły jakieś zmiany w stosunku do tego, co opisywał kol. Matek?
    Pozdrawiam
    Red Bull Mobile na kartę, RBM 5screen.PNG Download (63.69 kB)

0 9
  • #2 30 Lis 2017 17:57
    makosuu
    Specjalista Sieci, Internet

Aktywowaleś usługę DIL?

0
  • #4 30 Lis 2017 18:32
    matek451

Podstawowy , poważny błąd, karta doładowana za 30 zł zamiast 50 zł, dlatego 30 dni na wychodzace zamiast 100dni9 przy doładowaniu za 50 zł0. Starter RBM kupiony a więc bez wykorzystania sposobu na RWK z wykorzystaniem migracji od innego operatora. Takie startery doładowuje się zawsze za 50 zł co 100dni

0
  • #5 30 Lis 2017 18:42
    taxy
    Poziom 9  

Witaj Matek,
    Dzięki, że się odezwałeś.

matek451 napisał:
    Podstawowy , poważny błąd, karta doładowana za 30 zł zamiast 50 zł, dlatego 30 dni na wychodzace zamiast 100dni9 przy doładowaniu za 50 zł0.

Fakt, przeoczyłem, coś mnie zmyliło. Niech to di..li!

matek451 napisał:
    Starter RBM kupiony a więc bez wykorzystania sposobu na RWK z wykorzystaniem migracji od innego operatora. Takie startery doładowuje się zawsze za 50 zł co 100dni

Kupiłem starter T-Mobile, numer przeniosłem z datą dzisiejszą do RBM 7, i w serwisie Play24 zmieniłem ofertę na RBM 5.

Masz jakiś pomysł, co dalej? Czy wziąć nowy starter?

0
  • Pomocny post
    #6 30 Lis 2017 19:37
    matek451

A dlaczego nie aktywowałeś na RBM 7MNP bonusów za przeniesienie numeru , w tym RWK https://www.redbullmobile.pl/sites/default/fi...%C4%98_I_ODBIERZ_BONUS%E2%80%9D_3.02.2017.pdf Całą operację wykonuje się właśnie dla bonusa RWK. Dopiero po tym przenosi sie na RBM na Kartę 5 z DIL. RWK przechodzi na nową taryfę i wtedy ma sens doładowanie za 30 zł.

0
  • #7 30 Lis 2017 20:45
    taxy
    Poziom 9  

Aktywowałem. A Przynajmniej robiłem wszystko, aby aktywować. Są cztery sposoby w regulaminie promocji:
    1. wybrać i zatwierdzić na klawiaturze telefonu kod: *111*340*1#
    2. wysłać SMS pod numer 111: START.340
    3. wybrać na klawiaturze telefonu *111#, a następnie w sekcji promocje wybrać odpowiednią opcję,
    4. zalogować się na swoje konto w serwisie Play24 (24.play.pl) i następnie wybrać odpowiednią opcję w zakładce „Pa-
    kiety”
    Pierwszy nie działał, wciąż otrzymywałem "Usługa chwilowo niedostępna. Spróbuj później." Próbowałem nawet po kilku godzinach.
    Drugi - wysłałem SMS... i nic. Zginął?
    Trzecim też mi się nie udało, czwartym też nie - nic takiego się nie doszukałem na Play24 (jaka ta "odpowiednie" opcja?
    Cóż, jak się okazuje nie jest to takie łatwe, zwłaszcza jak obsługa przez operatora nie jest w porządku, a przynajmniej nie do końca - występują błędy.
    Po którejś z rzędu próbie - wróciłem po paru godzinach i już zdezorientowany w tym chaosie, czy to działa, czy nie (bonusy) - przeszedłem na ofertę RBM 5. Złożyłem reklamację, ale to nic nie da pewnie.
    No cóż, tyle.

0
  • Pomocny post
    #8 30 Lis 2017 21:08
    matek451

W przypadku aktywacji bonusa czy migracji na RBM na Kartę 5 trzeba być cierpliwym, tak to "działa". Zanim przejdzie się na RBM na Kartę 5 sprawdza się zawsze stan konta i czy został aktywowany RWK na tym numerze za migrację od innego operatora.

0
  • #9 30 Lis 2017 21:42
    taxy
    Poziom 9  

Tak, dokładnie - teraz to już wiem ;( Niemniej kilka godzin - nie spodziewałem się, przyznam szczerze ;) Trudno, już teraz pozostaje mi powtórzyć to z innym starterem?
    Tak czy inaczej wielkie dzięki za pomoc w tym chaosie, jaki mi się stworzył :)

0
  • Pomocny post
    #10 01 Gru 2017 11:39
    Cahir09
    Poziom 7  

Następnym razem w Play24 od razu stwórz nowe zgłoszenie. Ręcznie w ciągu kilkunastu minut Ci aktywują te bonusy.

0
  Szukaj w 5mln produktów