Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Citroen Berlingo - Alarm ampio can brak sterowania zamkiem.

cappy121212 04 Gru 2017 19:31 156 2
  • #1 04 Gru 2017 19:31
    cappy121212
    Poziom 9  

Witam, posiadam citroena berlingo z 2011 roku. Problem polega na tym, że posiadam tylko jeden kluczyk sztywny bez sterowania zamka. Przy dokładaniu alarmu ampio can zamówiłem 2 piloty ampio aby tym zamkiem sterować. Podłączyłem masę, zasilanie, kierunkowskazy ustawiłem program dla berlingo dołączyłem can h i can l oraz uruchomiłem lexią funkcje alarmu. Alarm fizycznie działa tylko brak jest sterowania zamkiem. Przypuszczam że należy jeszcze coś podpiąć tylko nie bardzo wiem co i gdzie bo na montażówce reszta przewodów jest opisana jako "nie podłączać". Dodam jeszcze że jest to wesja dostawcza przyciskiem z piktogramem kłódki zamykam wszystko jednakże otwieram tylko przód, aby otworzyć tył muszę wcisnać przycisk znajdujący się obok- tak jakby zamykanie było na jednym przycisku ale otwieranie już podzielone. Czy da się to tak podłączyć do centralki żeby otwierać wszystko jednym i zamykać drugim czy niezbędne będą 3 przyciski-zamknij, otwórz przód, otwórz tył ?- mam pilot 3 przycisków. Pozdrawiam

0 2
  • #2 07 Gru 2017 17:51
    sweeteck
    Poziom 14  

Zamkiem w drzwiach kierowcy otwierasz i zamykasz całość?? Jak tak to podepnij pomarańczowy i fioletowy z Ampio do siłownika w drzwiach i według mnie to powinno rozwiązać sytuację, chyba że wkładka tak nie działa.

0
  • #3 07 Gru 2017 22:21
    cappy121212
    Poziom 9  

Właśnie tylko przód. W tylnych drzwiach jest druga wkładka od tyłu.
    Edit: Podpięcie pod siłownik niemożliwe, należy podpiąć dwa przewody sterowania zamkiem pod niebieski przewód pod przyciskiem na konsoli środkowej. Tylko jeden przewód steruje zamykaniem i otwieraniem w aucie. Problem rozwiązany.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo