Witam. Jestem tutaj nowy więc proszę o moderatora o poprawienie jest nie w tym dziale napisalem. Jak już zauważyliście posiadam wzmacniacz Yamahy a 960mk2 po podłączeniu gramofonu pod wejście phono 1 bądź phono 2 jest brak sygnału i cisza w glosnikach mimo różnych ustawień na froncie wzmacniacza. Gramofon jest sprawny grał wcześniej z Yamaha Rx-v 395rds i po podłączeniu pod phono wszystko działało od pierwszego włączenia. Skłaniam się z prośbą do osób które znają się bardziej na sprzęcie audio o pomoc. Pozdrawiam Rafał.