Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki router z modemem LTE

Kape1212 15 Kwi 2018 21:25 1260 2
 • #2 15 Kwi 2018 22:27
  makosuu
  Specjalista Sieci, Internet

  Już straciłeś pieniądze na drapak do pleców i modem to teraz dorób sobie kolejnych problemów i strat kupując router który nie radzi sobie z tym modemem na OFW, nieco lepiej na MiFi od Cezarego z eko.one.pl, i w dodatku wymaga aktywnego huba USB ponieważ zasilanie w porcie USB nie jest wystarczające i modem w trakcie pracy się restartuje.

  Jak działa owy drapak do pleców widać po tym screenie a zwłaszcza uploadzie. To jest niepoważne, takie prędkości to jakiś żart. I to kiepski.

  A jak już chcesz kupić coś z sensem to Huawei E5180 z logiem Plus/CP, czyli wersja As-22 to najtańsza propozycja która jest bezproblemowa, koszt jak dobrze trafisz to nawet 100 zł, a do tego solidna antena dualna lub dwie anteny, ale ty nie bierzesz takich rad pod uwagę.

  Co zrobisz, to już do ciebie należy decyzja.

  0
 • #3 15 Kwi 2018 22:30
  matek451
  Specjalista Sieci, Internet

  " Potężny zysk" patyka przekłada się praktycznie na zerowy UL. To i tak dziw że to działa ale przybywa liści na drzewach więc i nawet na LTE800 Orange z Trzebieszowa, Zaścianka czy z BTS-a na PKS w Międzyrzecu nie wrózy dobrze.Życzę powodzenia z tak skonfigurowanym modemem, drapakiem do pleców i teraz z MR-3420 który jak wiadomo nie nadaje się do obsługi modemów LTE, szczególnie na oficjalnym FW, bez aktywnego HUB-a USB bo jak wiadomo przy takich parametrach sygnału modem LTE pobiera duży prąd.

  0