Jak włączam kierunkowskazy przy wyłączonych światłach działaja obie strony a jak włączę światła prawy kierunkowskaz świeci się cały czas nie mruga. Ma ktoś pomysł o co może chodzić?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam