Witam, kupiłem układ avt 1623 w celu sterowania windą nawigacji w mazdzie 6, niestety układ po złożeniu "działa" tylko w 1 pozycji potencjometru, wyregulowanej co do milimetra wtedy jeździ w 2 strony ale każdy ruch kończy się pukaniem 2-krotnie, w innych pozycjach otwiera się i nie wyłącza (nie cyka przekaźnik) lub otwiera się do polowy i wyłącza, potencjometr wymieniłem ale bez zmian działania z tego co słychać nie wykrywa zmiany pobieranego prądu, jak rozwiązać ten problem?
