Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Acer Aspire 3 - Czytnik kart pamięci przestał działać

04 Lip 2018 23:28 303 3
  • Poziom 2  
    Hej,
    mam irytujący problem z czytnikiem kart. Mam dwie karty SD, dziś się okazało że mój laptop żadnej z nich nie widzi (kilka dni temu było jeszcze ok). Obie karty działają na innym laptopie.
    System Windows 10, wszystkie aktualizacje zainstalowane.
    Przeinstalowałem sterownik, pobierając go z oficjalnej strony Acera. Nic się nie zmieniło.
    W panelu sterowania we właściwościach urządzenia jest napisane, że urządzenie działa poprawnie.

Co mogę jeszcze zrobić?
  • Poziom 2  
    A czy jest możliwe, że ma to związek z faktem (o którym nie napisałem w 1. poście), że przed przeprowadzeniem ostatniej aktualizacji przez kilka dni była jakaś zaległa aktualizacja? Nie miałem odpowiedniej ilości miejsca na dysku na wykonanie tej aktualizacji i ignorowałem komunikaty. W końcu po kilku dniach (może po tygodniu) zwolniłem miejsce na dysku i wtedy aktualizacja, jaka nastąpiła, to nie była ta zaległa, tylko jakaś jeszcze nowsza, większa aktualizacja, obejmująca jakieś nowe funkcje systemu.
    Czy może próbować przywrócić poprzednie ustawienia sprzed tej ostatniej aktualizacji?

W mojej subiektywnej ocenie popsucie się czytnika kart byłoby dziwne, bo laptop jest stosunkowo nowy (pół roku) i kartę pamięci odczytywałem w nim może 10 razy...