Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmywarka Bosch SMS53M08EU - nie da się zmienić programu

razorr1 12 Sie 2018 23:18 156 6
  • #1 12 Sie 2018 23:18
    razorr1
    Poziom 7  

Hej, mam problem ze zmywarką, model: Zmywarka Bosch SMS53M08EU
    Mianowicie, ustawiony jest standardowo jeden program - ten z najwyższą temperaturą, i nie da się nijak go zmienić (ochrona dziecięca jest oczywiście zdjęta, wiec to nie jest to).
    Po wyjęciu wtyczki z kontaktu i ponownym podłączeniu sprzętu, uruchamia się z wybranym od razu tym samym programem, i nie da się go zmienić. Przy próbie zmiany czegokolwiek palą się lampki na przyciskach jednak nic się nie dzieje. Poza kontaktem zmywarki nie da się również ani zresetować, ani wyłączyć, jest ustawiony tylko ten program i nic nie można zdziałać.
    Po uruchomieniu programu jednak, zmywarka zaczyna pracować myje - po zakończeniu ponownie ustawia się ten program.

Macie pomysł, jak to zmienić??

0 6
  • #2 13 Sie 2018 08:29
    noel200
    Poziom 23  

Przytrzymanie przycisku start przez kilka sekund nic nie daje?

0
  • #3 13 Sie 2018 10:48
    razorr1
    Poziom 7  

Nic nie daje. Wciśnięcie każdego przycisku powoduje zapalenie diody jednak zmywarka nie reaguje. Aby ja wyłączyć trzeba odłączyć od kontaktu, po ponownym podłączeniu do sieci od razu pokazuje program 70 stopni i nie da się nic zmienić

0
  • #4 13 Sie 2018 11:33
    Borutka
    Poziom 23  

razorr1 napisał:
    Nic nie daje. Wciśnięcie każdego przycisku powoduje zapalenie diody jednak zmywarka nie reaguje. Aby ja wyłączyć trzeba odłączyć od kontaktu, po ponownym podłączeniu do sieci od razu pokazuje program 70 stopni i nie da się nic zmienić

Może ktoś włączył ten program i nacisnął opóźniony start start?

0
  • #5 13 Sie 2018 11:55
    razorr1
    Poziom 7  

Nie... Nie działa ani reset ani zaden inny przycisk nie reaguje. Po wyłączeniu z kontaktu powinno się również zresetować, a tu po ponownym podłączeniu od razu wyświetla się ten program...

0
  • #6 13 Sie 2018 11:57
    noel200
    Poziom 23  

Borutka napisał:
    razorr1 napisał:

Może ktoś włączył ten program i nacisnął opóźniony start start?

Ale przytrzymanie startu powinno zresetować zmywarkę.

0
  • #7 13 Sie 2018 11:58
    razorr1
    Poziom 7  

Nic nie daje przytrzymanie resetu przez kilkanaście sekund :(

0