Witam
Czy ta przystawka nada się do prostych pomiarach w sieciach IT 500V Ac i 250DC trakcji i do tyrystorów w panelach lokomotywek ? Oscyloskop co mam jest za duży by biegać z nim po kopalni a laptop serwisowy mam mały
https://allegro.pl/oscyloskop-owon-vds1022i-25mhz-100ms-usb-izolowany-i7362076936.html
Posiadam sondę 10:1
Pozdrawiam Malinas
Czy ta przystawka nada się do prostych pomiarach w sieciach IT 500V Ac i 250DC trakcji i do tyrystorów w panelach lokomotywek ? Oscyloskop co mam jest za duży by biegać z nim po kopalni a laptop serwisowy mam mały
https://allegro.pl/oscyloskop-owon-vds1022i-25mhz-100ms-usb-izolowany-i7362076936.html
Posiadam sondę 10:1
Pozdrawiam Malinas