Witam. Planuję wykonać we własnym zakresie mikroinstalację on-grid o mocy 3kWp. Panele będą nowe. Myślę o zainstalowaniu używanego inwertera Ensolar GT 3kW. Tu pojawia się pytanie czy spełni on formalne wymagania stawiane przez operatora(Energa-operator)
http://www.energa-operator.pl/wspolpraca_z_sa...kcie/wiosna2017_wymagania_mikroinstalacje.xml
W załączniku spis dostępnych dokumentów ze strony producenta.
http://www.energa-operator.pl/wspolpraca_z_sa...kcie/wiosna2017_wymagania_mikroinstalacje.xml
W załączniku spis dostępnych dokumentów ze strony producenta.