Panowie ,
Mam problem z siecią WiFI w domu,Internet jest od NETI(Tutaj wszystko jest ok)
Urządzenie podłączone po kablu działa super, TV przez Wifi tak samo, natomiast Laptop i telefony to istna tragedia mimo doskonałej jakości sygnału internet raz działa raz nie, strasznie muli i rwie połączenie.Router Pentagram Cerberus.
Proszę o pomoc.
Mam problem z siecią WiFI w domu,Internet jest od NETI(Tutaj wszystko jest ok)
Urządzenie podłączone po kablu działa super, TV przez Wifi tak samo, natomiast Laptop i telefony to istna tragedia mimo doskonałej jakości sygnału internet raz działa raz nie, strasznie muli i rwie połączenie.Router Pentagram Cerberus.
Proszę o pomoc.