Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Podłączanie domofonu Cyfral Smart D w miejsce starego domofonu

20 Lis 2018 09:03 357 8
  • Poziom 2  
    Dobry wieczór. Chciałbym prosić o pomoc szanownych forumowiczów. Borykam się z problemem podłączenia domofonu Cyfral Smart D. Jestem po kupnie i remoncie mieszkania w bloku z lat 80-tych. Domofon zamontowali mi robotnicy którzy remontowali to mieszkanie. Niestety był tylko sygnał dzwonka i coś "pykało" w słuchawce. Po przełożeniu zworki ZW1 na prawo pykanie ustało, ale nadal nic nie działa. Cisza w słuchawce i niedziałający przycisk otwierania drzwi. Sprawdzone na zdjętej i założonej zworce ZW6.[film=450.370][/film] Niestety nie mam pojęcia jaka tu jest centrala założona. Szukałem opisu w googlach i na YT. Niestety żaden z obejrzanych nie daje rezultatu. Gdyby ktoś zechciał spojrzeć na zdjęcie i pomóc będę zobowiązany. Pozdrawiam i dziękuje Stanisław.
  • Specjalista Domofony
    Daj zdjęcie kasety, z której się do Ciebie dzwoni.

Pozdrawiam
  • Poziom 2  
    Niestety starty domofon poszedł do kosza. Zdaje sobie sprawę że popełniłem błąd, ale zapewniano mnie że ten będzie działał. A kaseta wygląda tak Podłączanie domofonu Cyfral Smart D w miejsce starego domofonu
  • Specjalista Domofony
    Zworę ZW1 przełóż na lewą stronę, wyjmij zwory ZW3 i ZW5.

Pozdrawiam
  • Poziom 2  
    Po przełożeniu ZW1 na lewo znów jest to rytmiczne pukanie w słuchawce. Przy zdjętej całkowicie lub założonej po prawo przestaje. ZW3 i 5 zdjęte
  • Specjalista Domofony
    Sprawdź (miernikiem) napięcie na linii oraz polaryzację.

Pozdrawiam
  • Poziom 2  
    Witam ponownie. Z uwagi na charakter pracy nie mogłem wcześniej odpisać. Niestety nie posiadam żadnego miernika. Także dziękuje za poświęcony czas i podpowiedzi. Chyba trzeba będzie wezwać pomoc
  • Admin Zabezpieczenia Stacjonarne