Witam, mam w spadku taki oto silnik
Przyszedł czas i chciałbym go wykorzystać do pracy w garażu, zakupiłem kondensator taki jak jest zaznaczony na tabliczce znamionowej, ale nie mogę ruszyć z podłączeniem w obawie że mogę zrobić coś nie tak, wolę zapytać fachowców.
Chodzi mi o dokładne sprecyzowanie gdzie mam podpiąć przewody zasilające i gdzie podpiąć kondensator. Silnik jest w bardzo dobrym stanie, lekko się obraca, nie słychać żadnych ocierek. Jeszcze na tą chwilę jakie kabelki trzeba by zamienić jeżeli nie odpowiadał by mi kierunek obrotów.
Nie wiem czy właściwie wkleiłem fotki, jak coś nie tak - poprawię.
Czekam na wszystkie rady.
Przyszedł czas i chciałbym go wykorzystać do pracy w garażu, zakupiłem kondensator taki jak jest zaznaczony na tabliczce znamionowej, ale nie mogę ruszyć z podłączeniem w obawie że mogę zrobić coś nie tak, wolę zapytać fachowców.
Chodzi mi o dokładne sprecyzowanie gdzie mam podpiąć przewody zasilające i gdzie podpiąć kondensator. Silnik jest w bardzo dobrym stanie, lekko się obraca, nie słychać żadnych ocierek. Jeszcze na tą chwilę jakie kabelki trzeba by zamienić jeżeli nie odpowiadał by mi kierunek obrotów.
Nie wiem czy właściwie wkleiłem fotki, jak coś nie tak - poprawię.
Czekam na wszystkie rady.