Od jakiegoś czasu nie mogę uruchomić głośnika niewiem co się stało. Wszystko jest podłączone taśma połączeniowa pomiędzy płytką a wzmacniaczem nie wygląda na uszkodzoną
Mam następujące pytania :
Czy da radę uruchomić ten wzmacniacz bez płytki kontrolnej ? Co może być przyczyną tego że głośnik się nie uruchamia ?
Czy da radę uruchomić ten wzmacniacz bez płytki kontrolnej ? Co może być przyczyną tego że głośnik się nie uruchamia ?