Po zalaniu gra tylko jeden głośnik. Czy idzie to naprawić w jaki kolwiek sposób?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamchampionmateus8 napisał:Czy idzie to naprawić w jaki kolwiek sposób?
championmateus8 napisał:Wiem że wyjścia 2 głośnikowe działają dobrze