witam
mam problem z Mercedesem 190E 1.8 benzyna+gaz, po założeniu instalacji gazowej od samego początku(po2000km) był problem z przejściem z wysokich obrotów na niskie, samochód gaśnie, ustawieni gazu jest optymalne i nie ma dalej żadnej poprawy, rurę od filtra powietrza skrzywiłem w stronę szyby proszę pomuszcie!!!
mam problem z Mercedesem 190E 1.8 benzyna+gaz, po założeniu instalacji gazowej od samego początku(po2000km) był problem z przejściem z wysokich obrotów na niskie, samochód gaśnie, ustawieni gazu jest optymalne i nie ma dalej żadnej poprawy, rurę od filtra powietrza skrzywiłem w stronę szyby proszę pomuszcie!!!