Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Texa PolandTexa Poland
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Renault Master 3 2.3 dci - Sprawdź układ ESC

04 Mar 2019 22:53 8607 9
  • Level 3  
    Witam ..... mianowicie problem to Master 3 bi turbo.....
    Wywala komunikat Sprawdź układ ESC i Ruszania po gore.
    Błędy P 1201, P 1202, P 1203, P 1204
    Wtryski nowe. kable na wierzchu. Kasowanie błędów pomaga na chwile góra dwa dni.
    Do tego błąd multipleksu nie prawidłowe informacje.
    Błąd w radiu,, zwarcie tylnych głośników ?----te auto ma tylko dwa przednie?//
    Nie wiem co z nim zrobić?
    Zostaje już tylko wymiana sterownika, czy ktoś tu obecny spotkał się z czymś takim?
  • Texa PolandTexa Poland
  • Helpful post
    Level 17  
    mdgaraz wrote:
    Podepnij clipa
  • Level 3  
    brani wrote:
    mdgaraz wrote:
    Podepnij clipa

Witam dzięki za odzew.... no wiec tak clip podpięty błędy te same co na lanuh...
    czyli 4 wtryski zwarcie lub obwód otwarty.
    Nie prawidłowe informacji z multiplex......
    nie potrafię go przekodować teraz ma tryb jazdy z przyczepa.. nie ma przyczepy.
    W clipie ma taka opcje zmień konfiguracje w sterowniku ABS i tam trzeba wpisać wartość i zatwierdzić.
    Boje się ze mój clip to lipa bo nie mogę mu tam nic wpisać .. jak zakodować sterownik ABS?
    Trzeba mu VIN pojazdu wpisać?
    Dodam jeszcze ze start stop nie działa ale jak zatrzymuje się na światłach to kontrolka miga wiec powinien zgasnąć i odpalić ; tak jest w innych tej serii aut.
    Panowie nie wiem z czym to się je. Cale życie wałczę z grupa WAG i tam się odnajduje a teraz dostałem cala Flote tym masterkow i jakieś coda mi wychodzą.....POMOCY
  • Texa PolandTexa Poland
  • Level 17  
    mdgaraz wrote:
    błędy te same co na lanuh.
    niemożliwe
    Daj screny
  • Helpful post
    Level 34  
    mdgaraz wrote:
    nie potrafię go przekodować teraz ma tryb jazdy z przyczepa.. nie ma przyczepy.

Co to jest " tryb jazdy z przyczepą" :?: - słabszy , mocniejszy , czy zmienia się mu kąt skretu kierownicy żeby przyczepą nie zachaczyć przy skręcaniu :?: :D
    Opisz co się dzieje w samochodzie
    mdgaraz wrote:
    W clipie ma taka opcje zmień konfiguracje w sterowniku ABS i tam trzeba wpisać wartość i zatwierdzić.
    Boje się ze mój clip to lipa bo nie mogę mu tam nic wpisać .. jak zakodować sterownik ABS?

Po co chcesz zakodować sterownik ABS :?:
    Czego i w jakiej komendzie nie możes wpisac :?:
  • Level 3  
    Witam....
    Wiec powracam do problemu i wysyłam logi z clipa...
    Renault Master 3 2.3 dci - Sprawdź układ ESC Renault Master 3 2.3 dci - Sprawdź układ ESC Renault Master 3 2.3 dci - Sprawdź układ ESC

Dodano po 1 [minuty]:

Z sterownikiem ABS na razie utraciłem komunikacje wiec ten log dodam jak juz sie uda połączyć. pozdrawiam.....
  • Helpful post
    Level 34  
    Jeśli chodzi o wtrysk to 4 błędy wtryskiwaczy świadczą o problemie dawkowania - sprawdź czy kodowanie wtryskiwaczy na wtryskach i w pamięci komputera się zgadza.
    Wygląda jak nie przyuczone wtryski po wymianie.

Jest również jakiś bład zasilania , może temu wtryski "wyleciały" :cry:
    Czy w module zabezpieczeń UPC nie ma żądnych błędów :?:
    W ABS znowu pojawia się błąd zasilania .
    I znowu pytanie czyw module UPC nie ma żądnych błędów :?:
    Jak masz CLIP to naucz sie korzystania z drzewka diagnostycznego dostepnego pod ikonką książki przy każdym błędzie :D
    W tablicy nie ma nic sensownego - błędy powstałe prawdopodobnie w trakcie " aktualizacji przebiegu" :|
  • Level 1  
    Witam
    Mam ten sam problem tylko z Oplem Movano nowe wtryski i nowy komputer
  • Level 8  
    Witam

Mam ten sam problem z ESC i ruszaniem pod górę.
    Czy udało Ci się to naprawić?

Proszę napisz ci było przyczyną.

Dzięki