Witam
Koledzy posiadam napęd do bramy firmy nice hopp z centrala poa3 i mam problem z podłączeniem domofonu. Tzn podłączyłem domofon pod styki open w centrali i działa tylko, tak ze otwiera się 1 skrzydło bramy. Co zrobić żeby otwierały się oba ??
Proszę o informacje czy pod te styki ma być podłączony czy może pod inne ??
Jak tanim kosztem zwiększyć zasięg pilota do bramy ??
Koledzy posiadam napęd do bramy firmy nice hopp z centrala poa3 i mam problem z podłączeniem domofonu. Tzn podłączyłem domofon pod styki open w centrali i działa tylko, tak ze otwiera się 1 skrzydło bramy. Co zrobić żeby otwierały się oba ??
Proszę o informacje czy pod te styki ma być podłączony czy może pod inne ??
Jak tanim kosztem zwiększyć zasięg pilota do bramy ??