Witam poszukuje stacji lutowniczej Hot air. Pisałem już jeden post dotyczący tego problemu ale mój budżet się powiększył i pomyślałem że kupię coś lepszego. Znalazłem stację lutowniczą WEP853D+ za 230zł. Wygląda na przyzwoitą ale nie jestem pewien. Jeśli ktoś posiada to mam parę pytań:
1 Czy nadmuchu jest z kompresora?
Jeśli tak to może trochę głupie pytanie ale czy po włączeniu jest tak głośny jak sprężarka?
2 Dobry do lutowania SMD?
3 Czy dobry na pierwszą stacje lutowniczą z Hot air?
1 Czy nadmuchu jest z kompresora?
Jeśli tak to może trochę głupie pytanie ale czy po włączeniu jest tak głośny jak sprężarka?
2 Dobry do lutowania SMD?
3 Czy dobry na pierwszą stacje lutowniczą z Hot air?