Witam, dzisiaj rano po pracy fura nie odpalila. Słychac tylko cykanie rozrusznika, kontrolki gasna przy próbie odpalenia. Rozrusznik nie kręci. Dodam ze do pracy dojechalem normalnie, auto odpalilo bez problemu. Rozrusznik nie wykazywal wczesniej zadnych problemów z uruchamianiem silnika. Probowalem odpalić go na kable, nic to nie dało, nadal slychać tylko cykanie i rozrusznik nie kreci. Wiem ze podobne posty juz byly ale prosze o pomoc bo auto zostalo pod pracą.