Mam taki porblem
Po Wuju pszczelarzu mam do zutylizowania chyba ług sodowy w butelkach Wujek był pszczelarzem a Ciotka mówiła żeby z tamtym uważać bo to żrące.
I pytanie co z tym zrobić jest to stare kilka naście może dziesiąt butelek strach to chwytać w łapy jak by korki zeżarte.
Jak szybko sprawdzić czy to ług nie robiąc sobie kuku i co z tym zrobić jak zutylizować jakieś pomysły. Do kanalizacji nie będę wylewać bo jak bym chciał to już by problemu nie było.
Po Wuju pszczelarzu mam do zutylizowania chyba ług sodowy w butelkach Wujek był pszczelarzem a Ciotka mówiła żeby z tamtym uważać bo to żrące.
I pytanie co z tym zrobić jest to stare kilka naście może dziesiąt butelek strach to chwytać w łapy jak by korki zeżarte.
Jak szybko sprawdzić czy to ług nie robiąc sobie kuku i co z tym zrobić jak zutylizować jakieś pomysły. Do kanalizacji nie będę wylewać bo jak bym chciał to już by problemu nie było.