Witam.
Mam problem z ciśnieniem oleju na rozgrzanym silniku Audi A6 2.0 TDI CGLC
Proszę o pomoc.
Mam problem z ciśnieniem oleju na rozgrzanym silniku Audi A6 2.0 TDI CGLC
Proszę o pomoc.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamhajcer napisał:
hajcer napisał:Połowiczny sukces ciśnienie faktycznie wraca do normy i da się jeździć ale zaczynają się problemy z dpf przy miejskiej jeździe przez zalanie złego oleju nie wspomnę o reakcji przyszłego kupującego to auto lub inne z takim problemem i takim rozwiązaniem sprawy w sensie ,że ktoś kupuje auto w przedziale np od 50 do 100 000 PLN i ma się martwić o ciśnienie oleju czy jeszcze jest czy już go nie ma...