Witam serdecznie. Nie wiem już co dalej robić . Problem dotyczy Laguny 3 2.0 Dci. Auto przy próbie przyśpieszania wywala czerwony komunikat "ryzyko awarii silnika " i jeśli przekroczę 2 tys obrotów zgaśnie. W warsztacie zregenerowali wtryski gdyż przelewały , jednak problem nie ustał. Później wymieniono regulator ciśnienia na pompie i dalej bez zmian. Wyrzuciłem ponad 2 tys bez rezultatu. Przed regeneracja wtrysków interfejs pokazywał problem z ciśnieniem. Teraz komputer czysty ale nic to nie zmieniło. Proszę serdecznie o pomoc, jakiekolwiek podpowiedzi co robić dalej. Dodam że to model z 2011 r. ze 130 km silnikiem .