Mam ekspres WMF Prestolino typ 03.1300. Maszyna jest po przeglądzie w serwisie, jednak ciągle po uruchomieniu wyświetla się komunikat "obsługa serwisu". Oczywiście że można z tego wyjść klikając wyjście i działa normalnie, jednak jest to denerwujące na dłuższą metę. Czy można to skasować by się nie wyświetlało? A jeśli tak to jak?