logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Seat Ibiza 3 2006 - Gdzie sygnał czujnika wstecznego? Moduł komfortu?

Mavrick 30 Lip 2019 20:43 5940 1
REKLAMA
  • #1 18088776
    Mavrick
    Poziom 12  
    Posty: 77
    Pomógł: 3
    Ocena: 21
    Witam

    Seat Ibiza 3 2006. Przestalo dzialac swiatlo cofania.

    Co do tej pory zostalo sprawdzone:
    - bezpiecznik (jest na nim 12v)
    - zarowka
    - wtyczka przy lampie i przy wlaczniku wstecznego
    - wlacznik
    - przewody w przelotce

    Czy przypadkiem sygnal z czujnika wstecznego nie przechodzi przez modul komfortu czy tez inne ustrojstwo w postaci np. jakiegos przekaznika bo zastanawia mnie fakt ze przy lampie sa grubasne przewody a przy czujniku cieniutkie jak nitka.

    Help...;)

    Dzieki za odp.
  • REKLAMA
  • #2 18090191
    damian1115
    Poziom 37  
    Posty: 3238
    Pomógł: 393
    Ocena: 900
    Wszystko wskazuje na to że jest przekaźnik. Poszukaj w przeglądarce strony poświęconej seatowi,np. tu: http://seat.auto.com.pl/forum/viewtopic.php?t=179272 Może prędzej coś znajdziesz.
REKLAMA