Witajcie, zakupiłem fotopułapkę HC-300M. Robi znakomite zdjęcia i nagrywa filmiki. Zdjęcia nocne też są super jakości ale kurcze nie wysyła mi ich na maila a tym bardziej na czym mi zależy mms na telefon. kartę mam wykupioną w T-MOBILE.
Czy ktoś może mi pomóc to cholerstwo uruchomić. Ściągałem juz kilka oprogramowań do tego z tego forum i nic nie działa. Wpadnę w depresję przez to urządzenie. Nie chce tego oddawać do sklepu bo jak widzę u Was na forum to urządzenie działa i większość użytkowników jest zadowolona z jej jakości. Potrzebuje tego do ochrony pomieszczenia a na razie leży i nie działa jak powinna. Pokażcie mi może krok po kroku co mam zrobić aby ją uruchomić. Mogę nawet zapłacić za jej skonfigurowanie. W sklepie mi nie pomogą mogą tylko przyjąć reklamacje ale ja jej potrzebuję i wiem ze jest sprawna tylko ja jej nie umiem uruchomić
Czy ktoś może mi pomóc to cholerstwo uruchomić. Ściągałem juz kilka oprogramowań do tego z tego forum i nic nie działa. Wpadnę w depresję przez to urządzenie. Nie chce tego oddawać do sklepu bo jak widzę u Was na forum to urządzenie działa i większość użytkowników jest zadowolona z jej jakości. Potrzebuje tego do ochrony pomieszczenia a na razie leży i nie działa jak powinna. Pokażcie mi może krok po kroku co mam zrobić aby ją uruchomić. Mogę nawet zapłacić za jej skonfigurowanie. W sklepie mi nie pomogą mogą tylko przyjąć reklamacje ale ja jej potrzebuję i wiem ze jest sprawna tylko ja jej nie umiem uruchomić