Witam.
Potrzebuję pomocy w zdiagnozowaniu piekarnika, górna połówka przestała działać.
Nie włącza się górny wentylator, nie grzeje grzałka termoobiegu i górna grzałka. Jakieś sugestie?
Potrzebuję pomocy w zdiagnozowaniu piekarnika, górna połówka przestała działać.
Nie włącza się górny wentylator, nie grzeje grzałka termoobiegu i górna grzałka. Jakieś sugestie?