Witam w mojej 207 nie mam niestety auxa z ciekawości wyjąłem radio by sprawdzić czy ma wejście okazało się że jest ono już obsadzone właśnie auxem 3 przewody w pleciące mam pytanie czy ktoś się orientuje gdzie jest ich koniec gdzie one są wypuszczone wygląda na to że autko jest przygotowane ale nie ma auxa z góry dzięki za pomoc