Witam posiadam przyczepę ciezarową 3 osiową na resorach bez ABS. Przyczepa jest do transportu drewna i trochę jej szkoda ale osie juz do niczego się nie nadają (np zaspawane nakrętki od łożysk ).
I teraz główne pytanie ponieważ mam okazję kupić naczepe na poduszkach z dobrymi osiami z ABS tez bpw ale już ma tarczach i chcialbym je przełożyć tylko czy modulator (haldex) będzie pasował? Skąd będzie brał sygnał do siły hamowania(teraz mam ręczny zawór) ? Wyjście do poduszek rozumiem ze wystarczyłoby zaslepić.
I teraz główne pytanie ponieważ mam okazję kupić naczepe na poduszkach z dobrymi osiami z ABS tez bpw ale już ma tarczach i chcialbym je przełożyć tylko czy modulator (haldex) będzie pasował? Skąd będzie brał sygnał do siły hamowania(teraz mam ręczny zawór) ? Wyjście do poduszek rozumiem ze wystarczyłoby zaslepić.