Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Podłączenie głośników Jack przez adapter bluetooth do Smart TV.

30 Gru 2019 15:04 369 6
  • Poziom 10  
    Dzień dobry.
    Mam zagwozdkę odnośnie podłączenia starych głośników z jacka 3.5 poprzez adapter bluetooth (odbiornik i nadajnik w jednym) do Smart TV LG 43 cale.
    Testowałem telewizor z glosnikami bluetooth, soundbarami i poprzez bluetooth łączą się bez problemu. Czy taki adapter (zdjęcie wklejone) zda egzamin i czy telewizor będzie "widział" urządzenie przy takim samym połączeniu bezprzewodowym?
    Telewizor posiada tylko bluetooth lub podłączenie optyczne jeśli chodzi o audio.
    Podłączenie głośników Jack przez adapter bluetooth do Smart TV. Podłączenie głośników Jack przez adapter bluetooth do Smart TV.
  • Pomocny post

Poziom 43  
    kilersmt napisał:
    czy telewizor będzie "widział" urządzenie przy takim samym połączeniu bezprzewodowym?

To loteria.
    Skoro tv posiada wyjście optyczne konwerter Toslink(optical)-RCA.
  • Pomocny post
    Poziom 1  
  • Poziom 10  
    dzarok napisał:

Lepiej ten konwerter toslink->rca , zasilacz nawet dają....

Rozumiem, że wtedy adapter 2rca / jack 3.5 tak? Bo mam wyjście na Jacka.
  • Poziom 10  
    Przepraszam ale nie mogę znaleźć nic w instrukcji.
    Czy z tych połączeń coś by się nadawało do podłączenia owych głośników bezpośrednio pod TV? Bo według instrukcji nie ma wzmianki, że to są wyjścia na głośniki. W sumie to nic o tym nie jest napisane. Mówię o tych kolorowych na dole. Przepraszam, że tak amatorsko opisane.
    Podłączenie głośników Jack przez adapter bluetooth do Smart TV.
  • Pomocny post

Poziom 43  
    Masz OPTICAL DIGITAL AUDIO OUT, te gniazda RCA to wejścia sygnału Component.
    Konwerter Toslink(optical)-RCA, do tego kabel RCA-mini jack.