Mam problem z ciągle świecącą się lampką z prawej strony z !. Według instrukcji w przypadku palenia się czerwonej lampki z pr. strony na dole powinno się opróżnić kasetkę na fusy lub uzupełnić pojemnik na kawę.
Okazało się, że mikroprzełącznik do kasetki na kawę był uszkodzony i go wymieniłem. Po tygodniu lampka czerwona ! znowu zaczeła się palić, sprawdziłem mikroprzełącznik uzupełniłem kawę i nic, nie mam pojęcia co zrobić. W chwili obecnej jestem po wypadku i nie mam możliwości zawieźć go do serwisu. Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.
Okazało się, że mikroprzełącznik do kasetki na kawę był uszkodzony i go wymieniłem. Po tygodniu lampka czerwona ! znowu zaczeła się palić, sprawdziłem mikroprzełącznik uzupełniłem kawę i nic, nie mam pojęcia co zrobić. W chwili obecnej jestem po wypadku i nie mam możliwości zawieźć go do serwisu. Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.