Witam,
szukam jakiegoś komunikatora do rozmów głosowych z niskim zużyciem danych, mam dostęp jedynie do internetu 2G, na messenger głos się zacina, nie da rady rozmawiać. Może są jakieś inne komunikatory z mniejszym zużyciem danych? Telefon z androidem
Pozdro
szukam jakiegoś komunikatora do rozmów głosowych z niskim zużyciem danych, mam dostęp jedynie do internetu 2G, na messenger głos się zacina, nie da rady rozmawiać. Może są jakieś inne komunikatory z mniejszym zużyciem danych? Telefon z androidem
Pozdro