Witam.
Górne śmigło i zraszacz działają. Mechanik wymienił zawór trójdrożny i nadal nie działa. Na resztę zgadywanek nie stać mnie. Czy możecie coś doradzić?
Górne śmigło i zraszacz działają. Mechanik wymienił zawór trójdrożny i nadal nie działa. Na resztę zgadywanek nie stać mnie. Czy możecie coś doradzić?