Witam.Mam problem bo chcę podłączyć napęd cd do radia samochodowego tak żeby odtważał audio cd. Po Połączenie kablem usb płytka nie działa ,A przy komputerze tak .Czy ktoś wie na czym może polegać problem ?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam