Dzień dobry,
Szukam dobrej foto-pułapki do 1000 zł. Myślę o:
://orllo.pl/fotopulapka-fullhd-orllo.html
://orllo.pl/artykuly/ranking-2019-kamera-lesna-fotopulapka-kamery-gsm-bezprzewodowe/
Zależy mi aby kamerki posiadały komunikację GSM, i żeby zdjęcia były dosyć wyraźne. (Fotopułpkę zamierzam zamontować na wysokości 4-6 m,)- monitorowanie poruszających się osób oraz rejestracji samochodów.
Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam.
Szukam dobrej foto-pułapki do 1000 zł. Myślę o:
://orllo.pl/fotopulapka-fullhd-orllo.html
://orllo.pl/artykuly/ranking-2019-kamera-lesna-fotopulapka-kamery-gsm-bezprzewodowe/
Zależy mi aby kamerki posiadały komunikację GSM, i żeby zdjęcia były dosyć wyraźne. (Fotopułpkę zamierzam zamontować na wysokości 4-6 m,)- monitorowanie poruszających się osób oraz rejestracji samochodów.
Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam.