Witam,
Centrala Faac 455d,
Czy mogę sparować pilota Satel MPT 300 z radiem na centrali Faac 455d?
Obecnie używam pilot Faac XT4.
Lub czy mogę skopiować jakoś łatwo MPT to XT4?
Pozdrawiam
Centrala Faac 455d,
Czy mogę sparować pilota Satel MPT 300 z radiem na centrali Faac 455d?
Obecnie używam pilot Faac XT4.
Lub czy mogę skopiować jakoś łatwo MPT to XT4?
Pozdrawiam