Montuję centralę wg schematu.
Mam 7 czujek (5 BOSCH BPR2-WP12 i dwie dualne, Bosch ISP-PPR1-WA16G i Pyronix KX15DT). 5 pierwszych podłączyłem wg tegoż schematu, ale nie wiem jak wpiąć pozostałe dwie.
Bosch
Pyronix
Każda czujka na osobnym kablu 8-żyłowym.
Proszę o łopatologiczne, najlepiej obrazkowe, wytłumaczenie gdzie który kabelek mam przykręcić.
Dziękuję
Mam 7 czujek (5 BOSCH BPR2-WP12 i dwie dualne, Bosch ISP-PPR1-WA16G i Pyronix KX15DT). 5 pierwszych podłączyłem wg tegoż schematu, ale nie wiem jak wpiąć pozostałe dwie.
Bosch
Pyronix
Każda czujka na osobnym kablu 8-żyłowym.
Proszę o łopatologiczne, najlepiej obrazkowe, wytłumaczenie gdzie który kabelek mam przykręcić.
Dziękuję