Witam,
Temat był już poruszany na forum odnośnie udroznienia odpływu skroplin w lodówce Samsung, wszystko super ładnie pięknie po zlaniu ciepła woda wszystko ładnie puszcza i lodówka jest sucha, po kilku dniach odpływ znowu zamarza i na dole lodówki zbiera się woda, jakiś pomysł co może być nie tak?
PS.
Już próbowałam lodówkę ustawić na 4 stopnie aby temperatura nie była za niska i dalej nic.
Temat był już poruszany na forum odnośnie udroznienia odpływu skroplin w lodówce Samsung, wszystko super ładnie pięknie po zlaniu ciepła woda wszystko ładnie puszcza i lodówka jest sucha, po kilku dniach odpływ znowu zamarza i na dole lodówki zbiera się woda, jakiś pomysł co może być nie tak?
PS.
Już próbowałam lodówkę ustawić na 4 stopnie aby temperatura nie była za niska i dalej nic.