Witam.
Posiadam router TP-Link Archer C6. Kupiony tydzień temu. Mam internet radiowy 10/5 mb/s. Gdy wykonuję speedtest, ping jest bardzo dobry (3-10), natomiast gorzej z wysyłaniem i pobieraniem: max. 1/0.5mb/s (wyniki z 3 dni mierzone co 1h, 5 cm od routera). Na stronie routera wyświetla się takie coś (cały czas, screen). Dodam, że ostatnio był u nas dostawca, który powiedział, że stary router do niczego się nie nadaje dlatego po opiniach kupiliśmy ten (internet działał wcześniej lepiej, ale max 10%). Podobno aktualizował antenę itp.
Posiadam router TP-Link Archer C6. Kupiony tydzień temu. Mam internet radiowy 10/5 mb/s. Gdy wykonuję speedtest, ping jest bardzo dobry (3-10), natomiast gorzej z wysyłaniem i pobieraniem: max. 1/0.5mb/s (wyniki z 3 dni mierzone co 1h, 5 cm od routera). Na stronie routera wyświetla się takie coś (cały czas, screen). Dodam, że ostatnio był u nas dostawca, który powiedział, że stary router do niczego się nie nadaje dlatego po opiniach kupiliśmy ten (internet działał wcześniej lepiej, ale max 10%). Podobno aktualizował antenę itp.