logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Regulatory grzania foteli Passat B5 - niskie napięcie 4V, co robić?

Mlyniu4 25 Sie 2020 16:25 1338 1
REKLAMA
  • #1 18888294
    Mlyniu4
    Poziom 6  
    Posty: 50
    Ocena: 12
    Witam mam taki problem z grzaniem przednich siedzeń w passacie b5fl do
    regulatora grzania dochodzi 12 v i przy rozkręceniu na fula wychodzi na siedzenie tylko 4 wolty i oczywiście siedzenia nie grzeją czy może być przyczyną zepsute regulatory grzania ?
  • REKLAMA
  • #2 18888599
    grala1
    Specjalista grupy V.A.G.
    Posty: 9815
    Pomógł: 1495
    Ocena: 5049
    Przyczyn może być kilka.
    Nie wiem co ty tam w ogóle mierzysz - może napięcie na termistor że a może napięcie na wyjściu na maty grzewcze.
    Do sprawdzenia kilka rzeczy za pomocą żarówki na włączonym zapłonie. Żarówka pomiędzy piny wtyczki regulatora:
    - 4 i 6,
    5 i 6.
    Pomiar rezystancji na wypiętej wtyczce z regulatora pomiędzy pinem 6 i 3 (pomiar we wtyczce). To samo pomiędzy 2 i 6.
    Jezeli nie działają ona fotele to pomiary wykonać dla obu foteli.
    Jeżeli nie działa tylko jeden fotel to zawsze można zamienić miejscami regulatory - one są w środku identyczne, mają tylko inny panel przedni, ścięty inaczej w narożnikach.
    Zazwyczaj problem leży w fotelu.
REKLAMA