Witam
Co można zmienić, poprawić by mieć lepszy sygnał na kanale 8. Pozostałe kanały mają dobry sygnał.
Do nadajnika mam ok 22km (Krynice k. Białegostoku). Nowszy telewizor (LG) daje radę z odbiorem programów (zdjęcia są z niego), ale starszy (Sony KDL 40W5740) czasami ma problem z odbiorem. Nie wszystkie kanały można też na nim oglądać (ale to już chyba za stary telewizor jest).
Co można zmienić, poprawić by mieć lepszy sygnał na kanale 8. Pozostałe kanały mają dobry sygnał.
Do nadajnika mam ok 22km (Krynice k. Białegostoku). Nowszy telewizor (LG) daje radę z odbiorem programów (zdjęcia są z niego), ale starszy (Sony KDL 40W5740) czasami ma problem z odbiorem. Nie wszystkie kanały można też na nim oglądać (ale to już chyba za stary telewizor jest).