Witam!
Kupiłem wideodomofon. Podłączyłem w domu do sprawdzenia i wszystko działa. Podłączam na stałe dom furtka i nie ma głosu. Kilka żył podmieniałem i nadal nic. Video działa pod każdą żyłą.
Kupiłem wideodomofon. Podłączyłem w domu do sprawdzenia i wszystko działa. Podłączam na stałe dom furtka i nie ma głosu. Kilka żył podmieniałem i nadal nic. Video działa pod każdą żyłą.